Služby

Zpracováváme všechny fáze projektové dokumentace od analýzy záměru až po autorský dozor na stavbě. S radostí navrhujeme projekty jak pro veřejnou sféru, tak se stejnou pečlivostí řešíme soukromé projekty. Účastníme se architektonických soutěží pro větší prezentaci našich myšlenek.

Pojďme si jednotlivé fáze projektu představit:

Analýza všech vstupních podkladů a prověření záměru

1. Analýza všech vstupních podkladů a prověření záměru

Je pro vás územní plán nesrozumitelný? Potřebujete podat námitku či připomínku, budeme vašimi průvodci. Nejste si jistí správným výběrem pozemku či objektu k rekonstrukci? Vaši investici dokážeme správně zanalyzovat na samém počátku. Zajištění průběhů inženýrských síti či vyhodnocení záměru s Územním plánem je pro nás samozřejmostí u každého projektu. Díky spolupráci se specialisty dokážeme záměr zhodnotit i z hlediska možných dotačních programů.

2. NÁVRH NEBOLI STUDIE ZÁMĚRU

Nemáte prostorovou představivost a v návrzích na papíře se ztrácíte? Pracujeme v nejmodernějším softwaru, takže si u nás můžete návrh doslovně projít v interaktivním 3D prohlížeči nebo ve virtuální realitě! Odkaz na stažení softwaru zdarma: https://graphisoft.com/solutions/bimx

Návrh neboli studie záměru
Projekt pro umístění stavby

3. PROJEKT PRO UMÍSTĚNÍ STAVBY

Odstupové vzdálenosti budov, připojení inženýrské infrastruktury k objektu, napojení objektu na dopravní infrastrukturu a požární řešení vám nic neříká? Na to jsme mistři! Jednání s úřady státní správy a majiteli technické infrastruktury je pro vás noční můrou? V klidu spěte, my se o váš projekt i na úřadech postaráme.

4. PROJEKT PRO POVOLENÍ STAVBY

Zpracováváme ve standardním rozsahu dle vyhlášky č. 499/2006 Sb. Chcete mít vyřešenou energetickou bilanci objektu včetně dotačních programů? Chcete vědět kudy povedou vnitřní rozvody inženýrských sítí? Chcete vědět, že statické řešení je i ekonomické? Jednání s dotčenými orgány a obstarání povolení stavby nechte na nás a můžete zase klidně spát.

Projekt pro povolení stavby
Projekt pro provádění stavby

5. PROJEKT PRO PROVÁDĚNÍ STAVBY

Chcete mít při realizaci záměru klid a vědět, že stavební firma má opravdu nejkvalitnější podklady k realizaci díla? Vědět dopředu, jak budou řešeny detaily, kde budou zásuvky a jaké parametry budou mít všechny otvory? Výkresy vás nudí a raději máte k dispozici interaktivní model v Bim? Samozřejmě můžete vše kontrolovat dle vypracovaného výkazu výměr a rozpočtu stavby!

6. SPOLUPRÁCE PŘI VÝBĚRU ZHOTOVITELE

Hledáte pro svůj projekt ty nejlepší dodavatele stavby či interiéru? Díky našim zkušenostem v oboru vám i s tímto dokážeme poradit. Spolu s vámi vybereme ty nejlepší.

Spolupráce při výběru zhotovitele
Autorský dozor na stavbě

7. AUTORSKÝ DOZOR NA STAVBĚ

Nevíte, jestli stavba probíhá tak, jak má? Bojíte se, že něco není v pořádku, ale na kontrolu realizace nemáte čas? Nebojte se, naše partnerství neskončilo předáním projektu zhotoviteli. Ani na stavbě vás totiž nenecháme samotné – svůj projekt si ohlídáme. Společně dotáhneme stavbu zdárně do konce.

8. PROJEKT INTERIÉRU

Nevyznáte se v materiálech, podlahových krytinách a ve výběru zařizovacích předmětů, sanity či řešení osvětlení? Máte rádi vyladěný interiér a nevíte jak na to? My vám s ním rádi pomůžeme.

Projekt interiéru

Sdělte nám vaši ideu, abychom ji mohli společně kreativně rozvinout!

Poptávkový formulář